DÔLEŽITÉ: V Bratislavskom štúdiu dočasne otvorené iba na objednávku. Stretnutie si prosím dohodnite vopred na 0917 762 212. Ďakujeme.

Služby

Odborné poradenstvo

1

V našom kuchynskom štúdiu nás nájdete od pondelka do piatka, po dohode aj cez víkend a mimo otváracích hodín. Na vystavených kuchyniach si môžete všetko poprezerať a vyskúšať. Odborný predajca rád odpovie na všetko, čo Vás bude zaujímať. Ponúkame profesionálny, ale pritom priateľský prístup v príjemnom prostredí.

Máte to k nám ďaleko? Nemôžete nechať deti doma samé? Zavolajte nám a dohodnite si plánovanie kuchyne priamo u Vás doma!

3D vizualizácia a cenová ponuka

2

Pri návšteve u nás v štúdiu Vám vizualizáciu i cenovú ponuku spracujeme zdarma a na počkanie. Termín stretnutia odporúčame dohodnúť vopred, aby sme mali dostatok času vypočuť Vaše predstavy a návrh pripraviť čo najpresnejšie. Je vhodné už mať zmerané steny, pozíciu okien, dverí a inštalácií.

Prinesené cenové ponuky sú uprednostnené pred mailovými, odporúčame preto radšej osobné stretnutie. Nacenenie mailom zaslaných podkladov trvá podstatne dlhšie a ak nie je priložená aj dispozícia (rozmiestnenie jednotlivých skriniek s rozmermi), návrh spoplatňujeme.

Zameranie priestoru

3

Ak sa Vám návrh kuchyne páči a cena vyhovuje, priamo na mieste, kde má kuchyňa onedlho stáť, dôkladne zmeriame všetko potrebné pre detailné naplánovanie a výrobu. Na zameraní priestoru netrváme. Vás však nič nestojí a my vieme na seba prevziať zodpovednosť a zaručiť maximálnu presnosť a bezproblémovú montáž.

Objednávka

4

Podľa zamerania a Vašich dodatočných požiadaviek spoločne doladíme návrh, skontrolujeme farby a materiály, vnútorné vybavenia, doplnky a príslušenstvo. Keď je všetko odsúhlasené, pripravíme podklady na objednávku. Spolu s ňou od nás dostanete špecifikácie materiálov, farebných prevedení a zoznam objednávaných dielov s popisom, aby bolo vo všetkom jasno. Technické nákresy s rozmermi pre prípravu alebo úpravu inštalačných rozvodov (ak je to potrebné) a farebné obrázky sú tiež samozrejmosťou. Po uhradení zálohy je kuchyňa zadaná do výroby a bude dodaná v dohodnutom termíne.

Nákup na splátky

5

Najnovšia naša služba pre Vás. Príde vhod, ak stavba alebo prerábka zhltli väčšinu rozpočtu, alebo ak si chcete nechať finančnú rezervu na ďalšie nákupy. Spolupracujeme až s tromi spoločnosťami - HomeCredit, Quatro a Cetelem. Po celý rok Vám tak vieme z ich ponuky vybrať ten najvýhodnejší produkt.

Doprava a vynáška

6

Z výroby v Nemecku bude Vaša kuchyňa dodaná na náš sklad. Odtiaľ si ju môžete prevziať, alebo sa aj o odvoz postaráme za Vás my. Dopravu a vynášku zabezpečujeme prostredníctvom zmluvných partnerov.

Montáž

7

Montáž si taktiež môžete zabezpečiť sami, pričom záruka je 2 roky. Odporúčame však využiť našich montážnych pracovníkov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a absolvovali školenia priamo u výrobcu. Bude tak zaistené dodržanie predpísaného postupu a Vy od nás získate záruku na kuchyňu predlženú na 5 rokov (mimo drezu, batérie a spotrebičov). Montáž zahŕňa kompletné zostavenie kuchyne, vrátane dôkladného nastavenia, osadenia spotrebičov, drezu, batérie,atď. Pred odchodom Vám ukážeme, ako Vašu novú kuchyňu používať a udržovať, aby ste sa z nej mohli tešiť dlhé roky.

Servis

8

Odberom kuchyne zo skladu ani jej montážou naša starostlivosť o Vás nekončí. V prípade akýchkoľvek požiadaviek na dodatočný servis, údržbu, nastavenie či doobjednávku nás môžete kedykoľvek kontaktovať. Potešíme sa každej Vašej návšteve či telefonátu. Sme tu predsa pre Vás!

Do budúcnosti pripravujeme ďalšie služby, aby sme Vás ešte viac odbremenili od starostí so zariaďovaním novej kuchyne, či bývania. Veríme, že potešia.

Vybrané realizácie

Kuchyne Farbiak - farbiak-s-realizacie-004.jpgKuchyne Farbiak - farbiak-s-realizacie-001.jpgKuchyne Farbiak - farbiak-s-realizacie-002.jpgKuchyne Farbiak - farbiak-s-realizacie-003.jpg
Viac realizácií »

Kontaktujte nás

Pre dohodnutie stretnutia a konzultácie nás neváhajte kontaktovať

Tel.: +421 917 762 212

E-mail: info@farbiak.sk

Nolte
Mobilia
Elektrolux
AEG
Siemens
Bosh
Bora
Elicia
Whirlpool
Veko
Smeg
Gorenje
Zanussi
Blanco
Franke
Home credit
Cetelem
Quatro
Grafosklo
Granity
Polyston
Technistone