Veľký výpredaj expozície a skladu, všetko musí preč! Klikajte priamo tu.

Služby

Odborné poradenstvo

1

V našom kuchynskom štúdiu nás nájdete od pondelka do piatka, po dohode aj cez víkend a mimo otváracích hodín. Na vystavených kuchyniach si môžete všetko poprezerať a vyskúšať. Odborný predajca rád odpovie na všetko, čo Vás bude zaujímať. Ponúkame profesionálny, ale pritom priateľský prístup v príjemnom prostredí.

3D vizualizácia a cenová ponuka

2

Pri návšteve u nás v štúdiu Vám vizualizáciu i cenovú ponuku spracujeme zdarma a na počkanie. Termín stretnutia odporúčame dohodnúť vopred, aby sme mali dostatok času vypočuť Vaše predstavy a návrh pripraviť čo najpresnejšie. Je vhodné už mať zmerané steny, pozíciu okien, dverí a inštalácií.

Zameranie priestoru

3

Ak sa Vám návrh kuchyne páči a cena vyhovuje, priamo na mieste, kde má kuchyňa onedlho stáť, dôkladne zmeriame všetko potrebné pre presnú výrobu. Po zameraní priestoru doladíme návrh podľa reálnych rozmerov, skontrolujeme farby a materiály, vnútorné vybavenia, doplnky a príslušenstvo.

Objednávka

4

Keď je všetko definitívne, pripravíme podklady na objednávku. K nej od nás dostanete špecifikácie materiálov, dekorov a zoznam objednávaných dielov. Technické nákresy pre prípravu inštalácií a farebné obrázky sú tiež samozrejmosťou. Kuchyňa je zadaná do výroby a bude dodaná v dohodnutom termíne.

Nákup na splátky

5

Naša najnovšia služba pre Vás. Príde vhod, ak nečakané výdavky zhltli časť rozpočtu, alebo ak si chcete nechať finančnú rezervu na ďalšie nákupy. Spolupracujeme so spoločnosťou HomeCredit, ktorá ponúka viacero spôsobov financovania. Vyberieme Vám ten najvýhodnejší.

Doprava a vynáška

6

Z výroby v Nemecku bude Vaša kuchyňa dodaná na náš sklad. Odtiaľ si ju môžete prevziať, alebo sa aj o odvoz postaráme za Vás my. Dopravu a vynášku zabezpečujeme prostredníctvom dlhodobého partnera, takže sa môžeme spoľahnúť na kompletnú a bezpečnú dodávku.

Montáž

7

O Vašu kuchyňu sa posatarajú montážnici, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a absolvovali školenia priamo u výrobcu. Bude tak zaistené dodržanie predpísaného postupu a Vy od nás získate predĺženú záruku. Montáž zahŕňa kompletné zostavenie kuchyne, dôkladné nastavenie, osadenie spotrebičov, drezu, batérie, atď. Pred odchodom Vám ukážeme, ako Vašu novú kuchyňu používať a udržovať, aby ste sa z nej mohli tešiť dlhé roky.

Servis

8

Montážou kuchyne naša starostlivosť o Vás nekončí. V prípade akýchkoľvek požiadaviek na dodatočný servis, údržbu či nastavenie nás môžete kedykoľvek kontaktovať. Potešíme sa každej Vašej návšteve či telefonátu. Sme tu pre Vás!

Do budúcnosti pripravujeme ďalšie služby, aby sme Vás ešte viac odbremenili od starostí so zariaďovaním novej kuchyne, či bývania. Veríme, že potešia.

Vybrané realizácie

Kuchyne Farbiak - farbiak-s-realizacie-001.jpgKuchyne Farbiak - farbiak-s-realizacie-003.jpgKuchyne Farbiak - farbiak-s-realizacie-004.jpgKuchyne Farbiak - farbiak-s-realizacie-002.jpg
Viac realizácií »

Kontaktujte nás

Sme vám k dispozícii v týchto mestách:

Bytča

Tel.: +421 917 762 212

E-mail: bytca@farbiak.sk

Nolte
Nobilia
Bora
AEG
Electrolux
Gorenje
Elica
Faber
Zanussi
Graftazit
Blanco
Franke
Technistone
Lapitec